Remont w 48 godzin 3

Home staging - mieszkania do sprzedania

Pierwszy polski program poświęcony niezwykle popularnej na świecie usłudze home stagingu. Maria Semczyszyn, ekspertka ds. rynku nieruchomości, dyplomowana home stagerka, pomaga właścicielom mieszkań odmienić je tak, by szybko przyniosły duży zysk przy sprzedaży lub wynajmie.

Mieszkanie na Marszałkowskiej

To tylko fragment programu - obejrzyj całość na antenie DOMO+

Mieszkanie na Marszałkowskiej
Zdewastowane małe mieszkanie, przy jednej z najgłośniejszych ulic stolicy, czy coś takiego można komuś wynająć w dobrej cenie? Jaką wybrać strategię marketingową dla tego na pozór nieciekawego lokum? W programie home stagerka Maria Semczyszyn zaproponowała właścicielce zamianę zniszczonej nieruchomości w luksusowy pokój hotelowy z przeznaczeniem na tzw. najem krótkoterminowy (substytut hotelu). Czy właściciele podejmą wyzwanie? Czy to nieciekawe mieszkanie rzeczywiście zacznie sowicie zarabiać?

Data premiery: 1.09.2013 r.


Ostatnie komentarze

kala / postów: 2

10.09.2013 13:11

Zawsze ciekawi mnie, co zobaczę w kolejnym odcinku. Jak już ktoś napisał, oczekiwałabym jednak większej ilości porad i wskazówek np. odnośnie łączenia kolorów, sposobu rozstawiania mebli itp.

Miałabym jeszcze jedną uwagę - moim zdaniem zbyt duża jest tu gra oświetleniem. Wiadomo, że mocne rozświetlenie zdjęć czy nagrania stwarza pozory większego porządku, większej przestrzeni tip. ale jest to zabieg czysto techniczny. Osoba, która przyjdzie obejrzeć mieszkanie zobaczy je już w rzeczywistych barwach i oświetleniu dlatego też oczekiwałabym, że tak zostanie to ukazane w programie. Jako przykład podam łazienkę w "hotelowej kawalerce" - tak naprawdę prawie zupełnie się nie zmieniła w porównaniu do stanu wyjściowego, a w programie, poprzez mocne światło efekt był o niebo lepszy.

Poza tym kupowanie drogich mebli oraz akcesoriów wykończeniowych nie do końca kojarzy mi się z home stagingiem. Może przedstawić jakieś pomysły na tanie wykończenie/ dekoracje?

Jeśli chodzi o efekt przemian - naprawdę pozytywne wrażenie, lokale przemienione z gustem oraz nowocześnie.

Edycja wpisu

zawijanie tekstu